Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Hakkımızda

Erten Tekstil 1984 yılında aile firması olarak faaliyetlerine başlayıp, bugünkü Erten Tekstil Örme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi konumuna gelmiştir. Bütün aile fertleri bu işten yetişmedir. Uzun yıllara dayanan imalatımızın başlangıc sürecinden buyana yüksek kaliteden taviz vermeden prestijli bir marka olarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Eğitimli profesyonellerden oluşan imalat planlama ve kalite güvence ekibimiz ile birlikte, kendimize ait tesisimizde günlük yaklaşık 1.800 adet üretmekteyiz. Bünyemizde olan yıkama birimimiz ve teknisyenlerimiz ile istenen yıkama ve talepleri karşılamakdayız.

Toptan satışlarımızın yanı sıra 13 ülkede; hem parakende, hem de toptan satış ünitelerinin bulunduğu merkezlerde, Erten markasını, kendi tarzını koruyan bir marka olarak müşteriyle buluşturuyoruz. Ürünlerimiz; Türkiye'nin her bölgesinde ve ayrıca İngiltere, Fransa, Almanya, İsviçre, Belcika, İtalya, İspanya, Portekiz, Rusya, Macaristan, Bulgaristan, İsrail, İran, Irak, Ürdün, Ukrayna ve Türk Cumhuriyetlerininde de satışa sunulmaktadır.

Erten Tekstil bünyesinde Erten'in yanı sıra Oksford, Egado's, Joffre, Crouch, Cladio Gentile, Massimo Peruzzi, Adamkimmel, Verri Studio, Cocorocha markalarıyla üretim yapmaktayız. Bu markalar hem iç piyasa hem de dış piyasaya yönelik markalardır. Bunların yanı sıra, uluslararası tanınan markaların üretimlerinide gerçekleştirmekteyiz.