Gömlek İmalatı - ERTEN Tekstil | Gömlek Fabrikası

Gömlek İmalatı

Gömlek İmalatında 40 Yılı Aşan Tecrübe

Üretim sürecimiz dikey olarak bütünleşmiş ve son derecede esnektir. Bu entegrasyon, kısa bir zaman aralığında yüksek kalite gömlek siparişlerimizi yetiştirmemize izin vermektedir. Modelin ayrıntılarına ve zorluğuna bağlı olarak günlük üretim kapasitemiz 3000 birim civarındadır.

Zamanında üretim müşteri memnuniyetini garantilemiz için anahtar konumundadır. ERTEN® olarak kurulduğumuz günden bu yana en üst kalite gömlekleri zamanında teslim etmeyi kendimize görev edindik. Gerçek sanat aceleye getirilemese de bütünleşik üretim sürecimiz ile müşterilerimizin yeni sezon gömleklerini büyük titizlik ile üretiyor ve zamanında teslim ediyoruz.

ERTEN®, bilginin hızlı ve kolayca depolanması, paylaşılması ve raporlanması amacıyla kurulan en önemli alıcı, tedarikçi ve denetçi işbirliği platformu olan Sedex’in gururlu bir üyesidir.

“Günlük üretim kapasitemiz 3000 birim civarındadır.”

İstanbul'da Türkiye’nin Kalbinde 5500 m2’lik Üretim Tesis

Ana üretim tesisimiz 2002 yılında Türkiye’nin kalbi İstanbulda kurulmuştur. İstanbul gibi canlı bir metropolün merkezinde konumlanmak müşterilerimiz için daha ulaşabilir olmamızı ve birbirimizle yakın ilişkiler geliştirebilmemizi sağlamaktadır. Fabrikamız, 5500 m2’lik gömlek üretim operasyonlarımız için kullandığımız arazinin, 2500 m2’lik kısmında kurulmuştur.

Fabrika Videomuzu İzleyin