Gömlek Modelhanesi - ERTEN Tekstil - Gömlek Fabrikası

Modelhane

ERTEN örnek teşkil edecek bir siparişi olabilecek en kısa sürede teslim etmeye kendini adamıştır. Numune ve protatip hazırlık süremiz yaklaşık 3-7 gündür.

"Kusursuz işleyen %100 Kalite Politikası"

Dünya Erkek Gömleği Moda Trendlerini Yakından Takip Ediyoruz

Dünya gömlek modası trendlerini takip etmeye devam ediyor ve yeni koleksiyonlar ve stiller geliştirmek için ekibimizde tecrübeli uzmanları ile çalışıyoruz.

Tasarım ekibimiz, müşterilerimiz için en yeni trend gömlek fikirleri için dünyayı gezerek yeni ilham kaynakları, renkler, desenler ve kumaşlar aramaktadırlar.

Pazarlama numuneleri, kumaşa ve aksesuarlara bağlı olarak, yaklaşık 2-4 haftalık bir ön hazırlık gerektirmektedir. Numune odamız mevcut yeniliklerin ve stillerin en son örneklerini içermektedir. Nunume odamız yaratıcı yeni stiller ve karışık dokuma teknikleri arayan müşterilerimize açıktır.

Özgün ve Özel Gömlekler Tasarlıyoruz

Tasarımcılarımız giyenin hem rahat hem de sofistike hissetmesini sağlayan özel ve özgün gömlekler çizmek ve tasarlamak için yorulmadan çalışmaktadır. En üst kalite kumaşlar kullanarak dünyaca ünlü markalara gömlek üretimi yapıyor ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz. Biz gömlek üretim sanatına kendimizi adadık ve bu zamansız geleneği onurlandırırken gelecek için sabırsızlanıyoruz.