Gömlek Üretimi - ERTEN Tekstil - Gömlek Üreticileri

Gömlek Üretimi

Gömlek Üretiminde Dev Markaların Tercihi

Uluslararası bilinir markaların yeni sezon gömleklerinin hızlı ve verimli bir şekilde pazara sunulmasında ERTEN Avrupa’nın ve Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden birisi konumundadır.

Tasarımdan üretim ve teslimata, erkek gömleği dünya moda trendlerini takibe kadar ERTEN olarak gerekli tecrübeye ve birikime sahibiz! Kusursuz gömlek üretimi politikamız ile dünya markalarının çözüm ortağıyız.

Kusursuz Gömlek Üretimi Prensibimizden Taviz Vermiyoruz!

Konu dünyaca ünlü marka müşterilerimize karşı sorumluluklarımıza gelindiğinde ERTEN olarak taviz veremeyiz. Kalite yönetimimizin korunması ve devamlı geliştirilmesi ERTEN’in başarısının anahtarıdır. Avrupa’da ve komşu pazarlarımızda, 40 yıllık tecrübemiz ile moda sektörünün önde gelen markalarına gömlek üretimi yapıyoruz.

Numune ve prototip üretimimiz, projedeki kumaşa ve aksesuarlara bağlı olarak, yaklaşık 2-4 haftalık bir ön hazırlık gerektirmektedir. Geniş bir koleksiyona sahip numune odamız mevcut yeniliklerin ve stillerin en son örneklerini içermektedir, yeni stiller ve farklı dokuma örnekleri arayan tüm müşterilerimize açıktır.

ERTEN®, bilginin hızlı ve kolayca depolanması, paylaşılması ve raporlanması amacıyla kurulan dünyanın en önemli işbirliği platformuna ev sahipliği yapan, Sedex’in gururlu bir üyesidir.

"ERTEN İstanbul merkezli bir Gömlek Fabrikasıdır."

Düşük Minimum Sipariş İmkanı

Bundan böyle ilk siparişlerinizde ve/veya ön-üretim isteklerinizde yüksek miktarlarda alım yapmak zorunda değilsiniz. ERTEN, yeni start-up moda markalarla birlikte çalışmaya ve bütçelerinin kısıtlı olduğu başlangıç aşamaları süresince piyasaya göre daha düşük minimum sipariş miktarı ile desteklemeye çalışmaktadır.

İstanbul'da Türkiye’nin Kalbinde 5500 m2’lik Üretim Tesisi

Ana üretim tesisimiz 2002 yılında İstanbul'da Türkiye’nin kalbinde kurulmuştur. İstanbul gibi canlı bir metropolün merkezinde konumlanmak müşterilerimiz için daha ulaşabilir olmamızı ve birbirimizle yakın ilişkiler geliştirebilmemizi sağlamaktadır. Fabrikamız, 5500 m2’lik kapalı alan gömlek üretim operasyonu ile Türkiye'nin önde gelen gömlek fabrikalarından biridir.

Fabrikamızın Videosunu İzleyin

Ekibimiz ile Bugün İletişime Geçin Tanışalım...

ŞİMDİ BİZE ULAŞIN