Gömlek Siparişi ve Teslimatı - ERTEN | Gömlek Fabrikası, Gömlek Üretimi

Gömlek Sipariş ve Teslimatı

KALİTELİ GÖMLEKLER ve ZAMANINDA TESLİMAT

Eğer müşteriye ulaşması çok uzun sürüyorsa ne kadar kaliteli bir gömlek ürettiğinizin bir önemi yoktur. ERTEN® olarak siparişleri zamanında teslim etmek konusunda taviz vermeden çalışıyoruz. Son incelemeden onay alan ürünler doğrudan nakliye deposuna aktarılmakta ve müşteri tarafından bildirilen talimatlara uygun olarak nakliye için hazırlanmaktadır. Üretim sürecimiz; kesme masasındaki kumaştan tamamlanmış ve teslimata hazır yüksek-kalite gömleğin fabrikamızdan çıkışına kadar yaklaşık 3-6 hafta bir süre öngörmekteyiz.

Düşük Minimum Sipariş İmkanı

Bundan böyle ilk siparişlerinizde ve/veya ön-üretim isteklerinizde yüksek miktarlarda alım yapmak zorunda değilsiniz. ERTEN, yeni start-up moda markalarla birlikte çalışmaya ve bütçelerinin kısıtlı olduğu başlangıç aşamaları süresince piyasaya göre daha düşük minimum sipariş miktarı ile desteklemeye çalışmaktadır.

Müşterilerimizin son teslim tarihini karşılamak bizim için tartışmaya kapalıdır. Söz verildiği gibi, kaliteli ürünleri zamanında teslim etmek için ne gerekiyorsa yaparız. ERTEN®’de, müşterilerimizin teslimat planlarının işleri için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden her seferinde ürünün gönderilmeye her an hazır olmasını birinci önceliğimiz haline getirdik. Müşteri memnuniyetine olan bu bağlılığımız ERTEN®’i Türkiye’deki en iyi gömlek üreticisi yapmaktadır.