Hakkımızda | ERTEN Tekstil | Gömlek Üretimi

Hakkımızda

Yolculuğumuza 1980’lerin başında iki dikiş makinası ve kişiye özel kaliteli gömlek üretme hayali ile başladık. 1994 yılında, İstanbul’un Vefa ilçesinde küçük bir gömlek üretim atölyesi kurduk.

“Yolculuğumuza 1980 yılında sadece İki Dikiş Makinası ile Başladık.”

İstanbul’un ve Türkiye’nin Kalbindeyiz

İstanbul gibi canlı bir metropolün merkezinde konumlanmak müşterilerimiz için daha ulaşabilir olmamızı ve birbirimizle yakın ilişkiler geliştirebilmemizi sağlamaktadır. Büyük bir gömlek üretim firması olmamıza rağmen ürettiğimiz her bir gömleğe bir terzinin hassas dokunuşunu ve kalitesini uyguluyoruz. ERTEN® olarak görevimiz en çok tercih edilen gömlek üretim firması olabilmek ve müşterilerimize istisnai değer ve kaliteli işçilik sağlayabilmektir.

Uzman ekibimiz giyenin hem rahat hem de sofistike hissetmesini sağlayan özel ve özgün gömlekler tasarlamak için yorulmadan çalışmaktadır. En üst kalite kumaşlar kullanarak dünyaca ünlü markalara gömlek üretimini rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz.

Biz gömlek üretim sanatına kendimizi adadık ve bu zamansız geleneği onurlandırırken büyümeye devam etmek için sabırsızlanıyoruz.